header-kobzar.jpg

Відкриття нового навчального року 2014-2015


Шановні батьки!


Школа Українознавства вітає Вас та Ваших дітей з початком нового 2014-2015 шкільного року, який розпочнеться в суботу, 13-го вересня. Відкриття нового навчального року є своєрідним святом. Отож, щоб надати йому урочистого настрою, пропонуємо учням прийти одягненими у вишиванки. О 8:45 ранку в ротунді Консисторії розпочнеться молебень, після якого о 9:00 учні, батьки та вчителі перейдуть у Велику Залу Українського Центру, де продовжиться церемонія відкриття шкільного року. Цього дня уроки будуть скорочені, тож навчання закінчиться о 12:00. Діти будуть мати коротку перерву, на якій зможуть з’їсти принесену з дому їжу.

Повні дні навчання почнуться з 20-го вересня та відбуватимуться кожної суботи з 9-ої години ранку до 2:00 п.п., окрім святкових днів. Прохання до всіх батьків приводити дітей вранці не пізніше, ніж 8:55. Рівно о 9:00 ми будемо розпочинати шкільний день спільною молитвою, після якої батьки матимуть можливість послухати оголошення, а діти - пограти у невеличку щотижневу вікторину.

Також 20-го вересня о 9:15 ранку в шкільному приміщенні відбудуться загальні збори батьків, на яких буде затверджуватися склад управи Батьківського Комітету. 

Річну суму вартості навчання можна заплатити відразу або розділити на три частини і виплатити їх у вересні, грудні та березні.

Родинам, які попередньо зареєстрували своїх дітей у травні, потрібно буде оплатити тільки вартість навчання.

Родини, які не зареєстрували своїх дітей у травні, повинні оплатити вартість реєстрації та навчання. У день реєстрації вони також мають здати заповнені Реєстраційні Анкети.

Детальне пояснення інформації про оплату подане у відділі реєстрації.

Якщо у Bас виникли будь-які запитання – прохання звертатися за телефоном
(908) – 745-9613.
З повагою,
Галина Маринець

2013 StAndrewUSchool.org | All Rights Reserved | template by a4joomla |