header-kobzar.jpg

Батьківські збори: 26-го жовтня

Шановні батьки!

Для налагодження двостронньої комунікативної системи між батьками та Батьківським Комітетом минулого року на загальних зборах було вирішено, що кожен клас матиме свого предствника - Класну Маму або Тата. Їхні функції полягають у допомозі Батьківському Комітету під час підготовки до шкільних міроприємств, зокрема - у передачі всієї необхідної інформації іншим батькам свого класу.

Дякую Батьківському Комітету та усім Класним Мамам за участь та старання протягом минулого року! Ваша допомога відіграла важливу роль у житті нашої школи.

Оскільки розпочався новий навчальний рік, знову настав час батькам кожного класу обрати поміж себе Класну Маму чи Тата. На даному етапі Садочок, 3-й, 4-й, 7-й, 8-й та 10-11 класи вже мають своїх представників. Прохання до батьків 1-го і 2-го класів обрати по одному представнику і до 26-го жовтня включно повідомити дирекцію та Батьківський комітет.

Наступні загальні збори батьків відбудуться 26-го жовтня. Оскільки присутність усіх батьків є важливою, надається можливість вибрати час проведення зборів. Нижче подано три варіанти. Виберіть той, який підходить вам найбільше, і 19-го жовтня повідомте класному керівникові вашої дитини.

Остаточний час проведення батьківських зборів буде визначений на основі більшості голосів і повідомлений під час ранкових оголошень та письмово.

Варіанти:

  • 9:15 ранку 26-го жовтня
  • 1:00 дня 26-го жовтня
  • Обидва варіанти однаково підходять

Дякую за співпрацю.

З повагою,
Галина Маринець

2013 StAndrewUSchool.org | All Rights Reserved | template by a4joomla |