header-kobzar.jpg

Конкурс читання українською мовою "Чарівний світ книжок"

Шановні батьки!

Додоводимо до вашого відома, що учні 1-х - 7-х класів, а також - малята садочку у спеціально відведений час відвідують шкільну бібліотеку (яка знаходиться в учительській) і вибирають книжки для позакласного читання.

 

Хоча учні 8-х - 12-х класів під час навчального дня не мають окремо відведеного часу для відвідування шкільної бібліотеки, вони можуть сомостійно приходити до бібліотеки і вибирати цікаів їм книжки.

Час читання однієї і тої самої книжки можна продовжувати два рази поспіль. У випадку особливо об'ємних книг можливі винятки з відома дирекції.

Кожен учень повинен мати пакет типу Zip-lock розміром 1 галон, на якому написане його ім'я та прізвище. Отримавши книжку в бібліотеці, учень зобов'язаний покласти її у свій пакет. Так само у пакеті книжка повертається до бібліотеки. Усе вищеназване стосується пізнавально-ігрових дисків, які також є в наявності у шкільній бібліотеці.

За знищену чи загублену книжку або диск накладається штраф у сумі $10.

Конкурс читання українською мовою "Чарівний світ казок"

Кожну прочитану книжку учні записують у листок під назвою "Чарівний світ казок" (для малят садочку), "Чарівний світ книжок" (для молодших школярів) або "Читаємо українською" (для старшокласників). За прочитання 8-ми книжок і занотування цього факту у вищевказаний листок, учень чи учениця отримує нагороду - подарункову картку на суму $10. Для отримання нагороди заповнений листок повинен бути підписаний батьками і зданий директору.

Для того, щоб розвинути інтерес та привити любов до української книжки серед малят садочку, зараховується і той час, коли читають батьки, а малюк слухає. Учням молодших класів зараховується як самостійне читання, так і читання з батьками.

2013 StAndrewUSchool.org | All Rights Reserved | template by a4joomla |